• Zadzwoń do nas: 24 362 08 28
  • adept@ppnet.pl

O nas

O nas

ADEPT to Szkoła Policealna założona i prowadzona przez Mirellę Pawliszak. Szkoła kształci dorosłych w formie zaocznej i wieczorowej.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, co drugi tydzień w godz. 8-16 lub 3 dni w tygodniu w godz. 15-20 Siedziba Szkoły mieścisię w ścisłym centrum Płocka we własnym obiekcie. Sale są przestronne, ładnie i funkcjonalnie umeblowane. Słuchacze mają do dyspozycji stoliki jednoosobowe oraz wygodne krzesła z blatem do pisania, a także kącik kawowy.

Nauczamy zawsze i niezmiennie we własnej siedzibie przy ul. Królewieckiej 25 na II piętrze, którą cały czas wyposażamy w sprzęt niezbędny do solidnego wyuczenia zawodów. Zatrudniamy wciąż tych samych najlepszych nauczycieli i nie mamy problemów z wiecznym poszukiwaniem wykwalifikowanej kadry. Uzyskujemy bardzo wysoką zdawalność egzaminu zawodowego. W roku szkolnym 2011/1012 w zawodzie technik ochrony fizycznej osób i mienia wyniosła <strong>100% !!!!.</strong>

Przy wyborze szkoły, która ma NAUCZYĆ ZAWODU- warto związać się z placówką, która na trwałe wpisuje się w działalność w swojego miasta i gwarantuje solidne przygotowanie merytoryczne. Gwarantujemy, że osoby, które pracodawcy przedłożą świadectwo z naszej szkoły nie będą musiały się obawiać przyłapania na braku wiedzy, gdyż będą solidnie wykształcone w swojej branży. Będą zarówno świetnymi pracownikami jak również przyszłymi przedsiębiorcami prowadzącymi własną działalność gospodarczą. Wszystkie zaświadczenia i dokumenty szkolne wydajemy bezpłatnie. Istnieje możliwość korzystania z kserokopiarki w celu powielania materiałów z zajęć.